Kartvizit - Akbasan Matbaa

Matbaa Akbasan
Akbasan Kartvizit
İçeriğe git

Kartvizit

Faliyetlerimiz
Kartvizit
Kartvizit Baskı Modelleri

Kurumsal kimliğiniz, sektörünüz, unvanınız gibi detayları barındıran  kartvizitler, ne kadar doğru seçilirse, getirecekleri olumlu etkiler de o  kadar çok olur. Kartvizit modellerine karar verirken öncelikle sektör  araştırması yapmanız faydanıza olacaktır. Eğer reklam, tasarım,  mimarlıkla ilgili bir alanda hizmet veriyorsanız, kartvizitinizin ilk  görüşte bunu belli etmesi gerekir. Özel kesim kartvizitler, şeffaf  kartvizitler bu gibi sektörler için oldukça uygundur.
Finans, hukuk, muhasebe gibi alanlar için daha klasik ve şık detaylar  barındıran kartvizitler doğru seçim olacaktır. Önce sektör araştırması yapıp, daha sonra  kabartmalı kartvizit veya sıvama kartvizit gibi seçeneklerden yana  tercihinizi kullanabilirsiniz. Online matbaa Akbasan.com.tr üzerinden sipariş verebileceğiniz  kartvizit modelleri, profesyonel matbaa kalitesinde basılır ve  adresinize ulaştırılır ve en kaliteli malzemeler  kullanılarak, kartvizitlerinizin dayanıklı olması sağlanır.
Sipariş vermeden önce tek yapmanız gereken, kartvizit baskı üzerinde yer  alacak detayları doğru bir şekilde belirlemek, ölçüleri bildirmek ve online olarak Akbasan ile iletişime geçmektir.

Online Kartvizit Bastırmadan Önce Yapmanız Gerekenler
  • Kartvizitinizin üzerinde yazacak detaylara karar vermek.
  • Bir tasarımcıdan yardım alarak, ortaya hayalini kurduğunuz kartviziti çıkarmak.
  • Logo boyutunuzu belirlemek.
  • Bilgilerinizi PDF dosya formatı haline getirip, Akbasan.com.tr üzerinden bize ulaştırmak.
  • Kartvizitinizin modeline, kesimine ve malzemesine karar vermek.
  • Hepsini hazırlayıp, Akbasan.com.tr üzerinden paylaşarak, online kartvizit siparişinizi tamamlamak.

Kartvizit Çeşitleri ve Özellikleri
Yeni nesil matbaacılık ile organize matbaa anlayışını bir araya  getiren Akbasan.com.tr üzerinden kartvizit siparişi vermek oldukça  kolay. Fakat bunun için öncelikle kartvizit çeşitlerini ve özelliklerini  bilmeniz gerekiyor.

Standart Kartvizit
Profesyonel yaşamın vazgeçilmezi olan kartvizitlerin standart  modelleri tek veya çift taraflı olarak basılıyor. Kağıt gramajını  seçtikten sonra kartvizitinizi selefonlu veya selefonsuz olarak  özelleştirebilirsiniz. Firmanızın sektörel kimliği olarak ele alabileceğiniz standart  kartvizitleri tasarlarken dikkat etmeniz gereken en önemli şey,  kartvizitin üzerinde yer almasını istediğiniz bilgiler olmalıdır.  Hepsinin doğru ve istediğiniz şekilde olduğuna dikkat etmeyi unutmayın.

Kabartma Laklı Kartvizit
Kartvizitinizin istediğiniz bir bölümünü kabartmalı olarak  seçebileceğiniz kabartma laklı kartvizitler, organize matbaa kalitesinde  hazırlanıyor. Dilediğiniz görüntüde  bir kartvizit tasarlatıp, dosyanızı Akbasan.com.tr den yükledikten sonra  istediğiniz kartviziti elde edebilirsiniz.
Kabartma laklı  kartvizitler, Gofreli kartvizit olarak da bilinen kabartma  laklı kartvizitlerinizi oval veya düz kesim olarak tercih edebilirsiniz.

Sıvama Kartvizit
Daha dayanıklı ve daha karizmatik bir kartvizit bastırmak isterseniz  tercihiniz mutlaka sıvamalı kartvizitten yana olmalı. İki tane kart  birbirine yapıştırılarak yapılan sıvamalı kartvizitler, normalden daha  dayanıklı ve kalın olur.
Sıvamalı  kartvizitlerinizi kabartma laklı veya laksız olarak tercih  edebilirsiniz. Tasarımınızı düzenledikten sonra istediğiniz detayları da  belirterek, akbasan.com.tr üzerinden sipariş ekranına tasarımınızı yüklemeniz yeterli olacaktır.

QR Kodlu Kartvizit

QR Kod kısaca İngilizce Quick Response (hızlı cevap) kelimelerinin baş harfleri ile isimlendirilen barkod mantığı ile çalışan bir tür görsel kodlama şeklidir. QR kod içine kaydedilen bilgiler cep telefonu kamerası veya barkod okuyucu cihazları tarafından okunarak içinde yer alan bilgilere kolay ulaşma işlemidir.

Kartvizit üzerinde QR Kod Neden Kullanılır?
Kartvizitlerde kullanılan qr kodlar genellikle kartvizit sahibinin iletişim bilgilerini barındırmaktadır, ayrıca bir web sitesi adresi, bir harita veya sosyal medya hesaplarını içerebilir. Kullanılan qrkod bir cep telefonunun kamerası tarafından okutulduğunda qr kod içindeki bilgiler saniyeden daha kısa bir sürede cep telefonuna kaydedilmeye hazır şekilde telefonun ekranında görünür, bu sayede kartvizitinizi verdiğiniz kişi tüm bilgilerinizi anında rehberine kaydedebiliyor. Sadece telefon numarasını bile tek tek yazarak rehbere kaydetmek belli bir zaman ve emek isterken qr kodlar sayesinde isim soyisim, ünvan, firma adı, cep telefonunuz, mail adresiniz, web siteniz, adresiniz v.b. tüm bilgilerinizin kaydedilmesi saniyeler içerisinde gerçekleşiyor.
Online Kartvizit Sipariş
Evet Hayır
EvetHayır
Tip
Copyright © 2020 Akbasan
AKBASAN Matbaacılık
☏  0216 629 19 19
      0216 629 85 67
İçeriğe dön