Antetli Kağıt - Akbasan Matbaa

Matbaa Akbasan
Akbasan Kartvizit
İçeriğe git

Antetli Kağıt

Faliyetlerimiz
Antetli Kağıt Nedir?

Firmalar gün geçtikçe daha büyük  rekabetlere girmektedir. Bu rekabet sadece kar oranının artmasına  yönelik değil, marka bilinirliğinin de artması yönündedir. Yapılan  reklamların, dağıtılan broşürlerin ve markanın daha göz önünde bulunması  için yapılan çalışmaların hepsi bu rekabetin sonucunda oluşur.
Marka bilinirliğini artırmanın bir  diğer yolu da antetli kağıt kullanımı olarak kabul edilebilir. Peki  antetli kağıt nedir?
Antetli kağıt şirketlerin özel  olarak hazırlattığı şirket logosunun ve çeşitli bilgilerin bulunduğu  kağıtlardır. Genellikle antetli kağıtların sol ya da sağ üst kısmında  logo ve firma ismi bulunur. Buna ek olarak iletişim bilgileri ve diğer  bilgiler de kağıdın alt kısmında bulunur.
Yazışmalar için kullanılan bu  kağıtlar şirketler için oldukça büyük bir prestij kaynağıdır. Antetli  kağıt ile yazışma yapan firma, kağıdın ulaştığı kişinin ya da şirketin  saygısını kazanmış olur. Prestij kaynağı olarak görülen antetli kağıtlar  üst kısımda bulunan logo sayesinde markanın akla kazınması da daha  kolay olmaktadır.
Genelde insanlar markaların  isimlerinden çok logolarını hatırlamaktadır. Markalar genellikle logo  tasarımına oldukça önem vermektedir. Logoya verilen önem akılda kalması  ve marka bilinirliğinin artması yönündedir. Bu sebeple logolu antetli  kağıt bu yönde firmaya artı değer kazandırmaktadır. Uzun zamandır  kullanılan antetli kağıtlar basit bir yapıdan oluşmaktadır fakat büyük  bir etkiye sahiptir.
Bu etkiyle birlikte firma hem daha  iyi yerlere gelmekte hem de tanıtımını artmaktadır.
Hemen Sipariş Verin.
Copyright © 2020 Akbasan
AKBASAN Matbaacılık
☏  0216 629 19 19
      0216 629 85 67
İçeriğe dön