Hologram tasarım - Akbasan Matbaa

Matbaa Akbasan
Akbasan Kartvizit
İçeriğe git

Hologram tasarım

Faliyetlerimiz
Hologram Etiket

Hologram etiket anlamı, üç boyutlu lazer fotoğraf da  diyebileceğimiz objenin gerçek kaydıdır. Yani üç boyutlu bir görsel  bilginin lazer teknolojisi sayesinde kaydedilmesi de denebilir. Bu işlem  yapılırken lazer ışınının pozitif teması ile dalga sınırları  eşleştirilir. Bu sayede kayıt yapmış olunur.
Güvenlik hologramı, taklit ve sahtecilikle mücadele etme ve  marka koruma amacıyla yaygın olarak kullanılan bir gelişmiş teknoloji  ürünüdür.
Güvenilir bir  teknoloji olması sebebi ile devletler dahi kimlik kartlarını,  pasaportlarını, sürücü belgelerini, bandrollerini hatta paralarını  güvenlik hologramı uygulamaları ile korumaktadırlar.
Akbasan, tüm aşamaları kendi  bünyesinde gerçekleştiren ve ileri teknoloji kullanarak güvenlik  hologramı üretmektedir..
Şirketlerin kendini yenileyerek, diğerlerinden farklı ve eşsiz güvenlik  unsurları geliştirmek, bu pazarda var olmanın birinci ve en önemli  şartıdır. Daha fazla güvenlik özelliğinin bir arada kullanılması taklit  ve sahteciliğe karşı güvenliği arttırmaktadır. Bu sebeple, siz müşterilerimiz için açık ve  gizli güvenlik unsurlarını tek hologram üzerinde birleştirerek ileri  güvenlik seviyesinde hologramlar üretiyoruz.
Güvenlik hologramlarını müşterilerimizin üretim ihtiyacı doğrultusunda  kendinden yapışkanlı rulo ya da tabaka formunda etiket ve hot-stamp  (sıcak baskı) uygulanabilecek formda müşterilerimiz ile birlikte  planlayarak üretiyoruz.

Markanızı koruyun.
Taklit ve sahteciler, gelişime ayak uyduramıyanları hedefler.
Hologram Stickers
Copyright © 2020 Akbasan
AKBASAN Matbaacılık
☏  0216 629 19 19
      0216 629 85 67
İçeriğe dön